Kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka rozpoczęła działalność będąc ukoronowaniem dotychczasowej kilkunastoletniej pracy zawodowej adwokata,

który rozpoczął swoją karierę zawodową od odbycia w miesiącu sierpniu 2004 r., praktyk w Dziale Prawnym Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

W 2005 r., uzyskał tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa – Katedrze Prawa Handlowego – Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Obecnie członek Izby Adwokackiej w Katowicach.

W zakreślonym na wstępie okresie czasu pogłębianie wiedzy i zdobywanie doświadczenia poprzedzającego uzyskanie tytułu zawodowego adwokata było związane z kilkuletnim zatrudnieniem w organach wymiaru sprawiedliwości. Zatrudnieniem w spółkach handlowych świadczących usługi prawne w tym windykacji należności. Kancelarii prawnej obsługującej podmioty gospodarcze w zakresie prawa gospodarczego w tym tzw. prawa nowych technologii, czyli zagadnień prawnych związanych ze świadczeniem usług i porad prawnych przez klientów kancelarii z wykorzystaniem i za pośrednictwem sieci internetowej. Samodzielnego prawnika Zarządu Głównego korporacji o ogólnopolskim zasięgu.

 kancelaria-dabrowa-gornicza

Właściciel kancelarii adwokackiej w swojej karierze zawodowej współpracował także z uczelnią wyższą w zakresie przedsiębiorczości dla której opracowywał autorskie programy w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych. Bogate doświadczenie adwokata stanowi nieoceniony kapitał przy prowadzeniu różnorodnych spraw swoich klientów.

Celem realizowania kompleksowej obsługi prawnej klientów kancelaria adwokacka współpracuje z kancelarią notarialną wykonującą czynności notarialne na rzecz jej klientów oraz podmiotami z innych dziedzin obrotu gospodarczego jak chociażby biurami geodezyjnymi lub detektywistycznymi.Dodatkowym atutem jest równoczesna współpraca z Rzecznikiem Patentowym w zakresie spraw związanych z prawem własności przemysłowej.

W wolnych chwilach adwokat kontynuuje swoją dotychczasową działalność społeczną i patriotyczną zapoczątkowaną członkostwem i pełnieniem funkcji Członka Zarządu w Stowarzyszeniu Szwadron Krakusów Ziemi Lubelskiej  kultywującym tradycje kawaleryjskie i niepodległościowe  w tym  m.in. 7 pułku ułanów lubelskich.

Kancelaria adwokacka posiada biuro główne w Dąbrowie Górniczej oraz biuro filii w Jastrzębiu-Zdroju utworzone z myślą, aby kancelaria mogła świadczyć usługi prawne, a zwłaszcza porady prawne dla mieszkańców województwa śląskiego w przyjazny i dogodny sposób.

Prowadzenie obsługi prawnej klientów z obszaru Zagłębia Dąbrowskiego w szczególności z miejscowości: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Katowice, Gliwice, Mysłowice Jaworzno, Sosnowiec, Jaworzno, należy do biura głównego, a prowadzenie obsługi prawnej klientów ze Śląska, a więc w szczególności z takich miejscowości jak: Rybnik, Jastrzębie – Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Bielsko-Biała, Pszczyna, Cieszyn, należy do biura filii.

Kancelaria adwokacka zaprasza do zapoznania się z pozostałymi informacjami.

Powrót na górę

adwokat-prawnik-kancelaria